şehiriçi nakliyat istanbul

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Karayolu taşımacılığı, günümüz taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen ulaşım şeklidir. Çünkü daha güvenilir ve diğer taşıma türlerinden daha fazla yük taşıyor. Fabrikadan ya da bulunduğu noktadan yurtiçi nakliyeye kadar her türlü taşımacılık yapılmaktadır. Esnek, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolayca yapılabilmesinin sebeplerinden biridir, tarifeli yükler sık sık yapılabilir, kapıdan kapıya servis sağlanabilir, kısa sevkiyat süreleri tercih edilir. Kötü hava koşullarından, trafikten ve çevresel faktörlerden etkilenme olumsuzdur.

Karayolu taşımacılığının en önemli avantajı, düşük hacimli ürünlerin kısa ve orta mesafelerde esnek ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak vermesidir. Ek olarak, limanda bekleme süreleri karayolu taşımacılığı tarafından atlanmakta ve ürünler doğrudan depodaki müşterilere ulaştırılabilmektedir

Bu amaçla;

Uşak Gül Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti temel amacı; taşımacılık alanında, yurtiçi parsiyel nakliye, yurtiçi komple nakliye, ekspres servis, proje taşımacılığıyla beraber depolama-gümrükleme ve tedarik zinciri yönetimi alanında kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Uşak Gül Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Uşak Gül Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

İlk günden itibaren önde gelen lojistik firmalarından biri olma hedefi ve heyecanıyla hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Uşak Gül Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren teknolojik ve donanımlı filoyla çok çalışan, emek harcayan ve bunu başarıya taşıyan komple bir ekipmandır.

20

Yıllık Tecrübe

23

Hizmet Ödülü

1250

Mutlu Müşteri

15

Çalışan Sayımız